Nawigacja
Strona główna
O firmie
Oferta
Cennik
Linki
Kontakt
O firmie

Początki

Nasze Biuro działa na rynku usług doradztwa podatkowego i księgowości od 2001 roku, czyli od kiedy zdobyliśmy licencję Ministra Finansów (numer licencji: 21295/01). Od tego czasu zdobyliśmy nieocenione doświadczenie i wypracowaliśmy skuteczne metody działania. Obecnie do grona naszych Klientów należą między innymi spółki prawa handlowego: osobowe i kapitałowe, stowarzyszenia, spółki cywilne i przedsiębiorstwa osób fizycznych o różnorodnej działalności (produkcyjnej, usługowej, handlowej i innej).
Zatrudniamy siedem osób, które nieustannie dokształcamy by zachować pełen profesjonalizm naszych działań. Nasi pracownicy specjalizują się w wielu dziedzinach życia gospodarczego, zarówno nowych i trudnych, co ma swoje odzwierciedlenie w szerokiej gamie usług, które oferujemy.

Dlaczego nasze Biuro?

Wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości, podatków oraz kadrowo-płacowym zaowocowało szybkim rozwojem obsługiwanych przez nas podmiotów oraz samego Biura. Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność, że: - będziemy pracować z Tobą w przyjaznej atmosferze - będziesz miał z nami bieżący kontakt - dostosujemy zakres prowadzonej księgowości indywidualnie do Twoich potrzeb - doradzimy Ci , jak zoptymalizować Twoje przychody i koszty - będziesz reprezentowany przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych - będziemy ponosić odpowiedzialność za jakość naszych usług - dochowamy pełnej dyskrecji

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo danych naszych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z innowacyjnych technologii internetowych. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.